Top menu

PIKNIKOWA NIEDZIELA W DRZONKOWIE

W dniu 04 czerwca 2017 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbył się Lubuski Piknik Zdrowia . Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze został współorganizatorem wydarzenia.

Podczas imprezy zrealizowano:

Lubuski Piknik Osób Niepełnosprawnych – Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych.
Odbyły się występy artystyczne, zaprezentowano wyroby warsztatów terapii zajęciowej i pierwszego w województwie zakładu aktywności zawodowej, wystawę sprzętu rehabilitacyjnego oraz pokaz symultany – meczu szachowego.

Kampanię Społeczną „Stop Uzależnieniom” – Wydział Polityki Społecznej.
W ramach kampanii odbyły się porady terapeutyczne Eksperta Wojewódzkiego ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii, quiz wiedzy - „Co jest zdrowe a co nam szkodzi” oraz konkursy i wskazówki Trenera Personalnego Everest Fitness.

Promowano idee adopcji  - Ośrodek Adopcyjny w Zielonej Górze i Ośrodek Adopcyjny w Gorzowie Wlkp.
Na terenie imprezy powstał punkt informacyjny dla osób zainteresowanych adopcją.

Ponadto odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów konkursu plastycznego pod hasłem: „Szczęśliwa Rodzina”.

Impreza miała charakter plenerowy, zrealizowano szereg atrakcji dla całych rodzin m.in.: pływalnię, korty tenisowe, jazdę konną na lonży, całą masę atrakcji dla najmłodszych: balony, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, gry, zabawy, turnieje, występy artystyczne i także wiele atrakcji sportowych.

Grudzień
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Multimedia