Top menu

„WIATR W ŻAGLE" - 28 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

PROGRAM

Termin: 12 stycznia 2020, w godz. 11.00-17.00 

Miejsce: Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie,

ul. Drzonków-Olimpijska 20, 66-004 Zielona Góra - hala sportowa

Organizator: Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze

Stowarzyszenie Dobry Start w Drzonkowie

Prowadzący: Agnieszka Hałas i  Łukasz Łukaszewski

Zespół muzyczny: AQUARIUS, PARADOX, Lubuski Zespół Pieśni i Tańca im. Ludwika Figasa

Godzina

Punkt programu

10.00-18.00

Dostępność do obiektów sportowych: pływalnia kryta 25 m, jaskinia solna

11.00

Oficjalne rozpoczęcie

11.10

Występ zespołu muzycznego „AQUARIUS”

11.20

Pokaz fitness –Emilia Kusznir -Show taneczno-animacyjne ASR & WOSiR

 

Licytacja – 1

11.40

Pokaz tańca „GRACJA”

11.50

Występ Zespołu śpiewaczego „RACULANKA”

12.00

Pokaz karate tradycyjnego – Dariusz Hejduk

12.10

Występ zespołu muzycznego „AQUARIUS”

12.20

Pokaz Iaido - Japońska Sztuka dobywania miecza – Dariusz Hejduk

 

Licytacja – 2

12.40

Pokaz sportowy UKS AS

12.50

Występ Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca im. Ludwika Figasa – grupa dzieci

13.00

Występ zespołu muzycznego „PARADOX”

 

Licytacja - 3

13.20

Występ Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca im. Ludwika Figasa – grupa młodzieżowa

13.30

Pokaz treningu ulicznego – „Arcy Workout” - Maciej Grajek

 

Licytacja – 4

13.50

Występ Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca im. Ludwika Figasa – grupa dorosła

14.00

Pokaz tańca – Mega Dance - Bartłomiej Kobylański

14.10

Występ zespołu muzycznego „PARADOX”

14.20

Animacja taneczna – Serduszko puka w rytmie latino – Magda  Mądry

 

Licytacja - 5

14.40

Występ Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca im. Ludwika Figasa - grupa śpiewacza

14.50

Pokaz tańca – Mega Dance - Bartłomiej Kobylański

15.00

Występ zespołu muzycznego „PARADOX

 

Licytacja - 6

15.20

Pokaz sportowy - Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego

 

Licytacja - 7

15.45

Pokaz sportowy- Akademia Piłkarska Falubaz

15.55

Pokaz tańca Latino dance - Zawsze Aktywni

 

Licytacja - 8

16.00

Pokaz sportowy – szermierka  – UKS  Flesz Świdnica

16.10

Pokaz taneczny - Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku - Zofia Banaszak

 

Licytacja - 9

16.25

Pokaz taneczny „SPOKO  FAMILY” -  Filip Czeszyk

 

Licytacja - 10

16.35

Występ zespołu muzycznego „AQUARIUS”

16.40

Pokaz tańca „LATINO” –  „Zawsze Aktywni”

 

Licytacja - 11

16.45

Pokaz sportowy, tenis stołowy – ZKS Drzonków - Paweł Sroczyński

 

Licytacja - 12

16.50

Występ zespołu „AQUARIUS”

17.00

ZAKOŃCZENIE

 

AQUARIUS – utwór na finał „Jednego serca”

pamiątkowe zdjęcie organizatorów

DODATKOWE ATRAKCJE:

11.00–17.00

Prezentacja samochodów: CITROEN, MAZDA, PEUGEOT – parking przed hala sportową

13.15-14.10

Nordic Walking – Grażyna Wyczałkowska

13.00-15.00

Przejażdżki bryczką, jazda na kucyku

14.30-15.15

Karnawał w wodzie czyli aqua w maskach-Grażyna Wyczałkowska

Maj
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Multimedia