Top menu

Szkolenia z zakresu specjalizacji II stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny

Wydział Polityki Społecznej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze informuje, że Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach projektu POWER realizowanego przez Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Ministerstwa planuje przeprowadzenie szkoleń z zakresu specjalizacji I i II stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny. 

W drodze konkursowej wyłonione zostały podmioty szkolące prowadzące szkolenia dla pracowników socjalnych z poszczególnych makroregionach.

Szkolenia z zakresu II stopnia specjalizacji odbywać się będą w ramach czterech makroregionów. Trzeci makroregion obejmuje m.in. województwo lubuskie. Realizatorem szkolenia będzie Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu.

Miejsce realizacji szkoleń to Opole.

Dane kontaktowe:

Agnieszka Ponikowska             

tel. 77  44 15 250 wew. 20,                

mail: a.ponikowska@rops-opole.pl

Zachęcamy pracowników socjalnych z terenu naszego województwa do wzięcia udziału w w/w szkoleniach.

Jednocześnie informujemy, że Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze aktualnie oczekuje na odpowiedź z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie szkoleń z zakresu I stopnia specjalizacji oraz zabiega o to, aby województwo lubuskie zostało uwzględnione w ramach jednego z makroregionów, w ramach których będą odbywać się szkolenia z zakresu I stopnia specjalizacji.

Styczeń
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Multimedia