Top menu

NOWA PLATFORMA I APIKACJA MOBILNA

Szanowni Państwo,

W Zielonej Górze stworzono platformę i aplikacje mobilne, które mają połączyć pomagających z potrzebującymi, by pomóc szybciej i sprawniej walczyć z pandemią koronowirusa i wesprzeć działania Lubuskiego Banku Informacji Pomocowej Urzędu Marszałkowskiego.

Szanowni Państwo,

W Zielonej Górze stworzono platformę i aplikacje mobilne , które mają połączyć pomagających z potrzebującym i, by pomóc szybciej i sprawniej walczyć z pandemią koronowirusa i wesprzeć działania Lubuskiego Banku Informacji Pomocowej Urzędu Marszałkowskiego.
W czasie pandemii koronowirusa szpitale, firmy, osoby starsze potrzebują wsparcia, brakuje sprzętu, posiłków, wolontariuszy. Na szczęście jest wiele firm, instytucji, osób prywatnych, które z chęcią pomogą, a my chcielibyśmy połączyć i jednych i drugich.

Firma amb software przygotowała specjalną aplikację wraz ze stroną internetową, gdzie oferujący pomoc i jej potrzebujący mogą zgłaszać swoje potrzeby.

Jak wygląda zgłoszenie? Wystarczy wejść na specjalną stronę: lubuskie.zglaszam.pl , kliknąć na mapie miejsce, którego dotyczy zgłoszenie i wypełnić pola formularza, abyśmy mogli zidentyfikować zgłaszającego. Identycznie wygląda zgłoszenie poprzez aplikację na Androida i iOS. Wystarczy po zainstalowaniu aplikacji wypełnić kilkoma kliknięciami krótki formularz zgłoszenia pomocy i wysłać go do systemu.

 

Oto linki niezbędne do zainstalowania poszczególnych aplikacji:
 
 1. Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ambsoft.zglaszam.mobile
 
 2. iOS - https://apps.apple.com/pl/app/zg-aszam/id11205926
 
 3. Portal - https://lubuskie.zglaszam.pl 

Działania firmy amb software są również połączone z działaniami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Portal i aplikacje są narzędziem Lubuskiego Banku Informacji Pomocowej, które ma w zorganizowany i systemowy sposób wesprzeć szpitale, instytucje i mieszkańców z terenów województwa lubuskiego w działaniach walki z pandemią.

Więcej informacji o działaniach portalu i współpracy z urzędem w artykule:
 http://lubuskie.pl/news/26920/806/Bank-Informacji-Pomocowej-wchodzimy-w-nowoczesne-technologie/d,news-bootstrap/  
 
Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli Państwo będą chcieli się dołączyć do nas i pomogą nam promować portal i aplikacje w swoich mediach.

W tej chwili wszyscy jesteśmy w sytuacji, w której albo potrzebujemy pomocy, albo chcemy zaoferować pomoc - dlatego szybkie i łatwe narzędzie, które ułatwi tą komunikację jest dla nas tak ważne. Chcielibyśmy bardzo ułatwić koordynację pomocy organizacji, firm i osób prywatnych z zapotrzebowaniem sygnalizowanym przez potrzebujących. Zwłaszcza, że narzędzie jest gotowe i może być wykorzystywane w całej Polsce, przez wszystkie województwa.

Razem wspierajmy nasze małe społeczności.

Bardzo chętnie udzielimy więcej informacji na temat projektu i działań.

W celu usprawnienia komunikacji działa również e-mail: zglaszam@ambsoft.pl

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zespół amb software służy pomocą.

Październik
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Multimedia