Top menu

MIKOŁAJKOWE TARGI AKTYWNOŚCI I BIZNESU SPOŁECZNEGO - 9 grudnia - Skansen, OCHLA

Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich Lubuszan do udziału w MIKOŁAJKOWYCH TARGACH AKTYWNOŚCI I BIZNESU SPOŁECZNEGO.

Do tej pory wydarzenie cieszyło się ogromnym powodzeniem bo odwiedzało je nawet do 2 000 osób z całego województwa. W tym roku Targi zaplanowano na 9 grudnia w godz. od 11:00 do 15:00 . Gdzie? Oczywiście na terenie przepięknego Skansenu Muzeum Etnograficznego w Zielonej Górze z siedzibą Ochli.

Impreza współorganizowana jest przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze i Muzeum Etnograficzne. Targi, połączone są z większym wydarzeniem, pn. „Idą święta” czyli tradycyjnymi przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia umiejscowionymi w klimatycznych wnętrzach muzealnych zagród.

Przedsięwzięcie ma na celu nie tylko wspomaganie i budowanie trwałej pozycji rynkowej przedsiębiorstw społecznych z terenu naszego województwa, ale i pokazanie, że są to produkty i usługi na bardzo wysokim poziomie.

Na Targach wystawi się kilkanaście stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, które zaproponują szeroką ofertę ciekawych towarów m.in.: decorów, upominków świątecznych, a także naturalnych wyrobów regionalnych.

W programie! Prezentacja oferty LUBUSKIEGO SZLAKU FORTYFIKACJI, który przedstawi ofertę turystyczną dla osób lubiących wyzwania i odpoczynek na świeżym powietrzu. Podmiot, oferuje zwiedzanie lubuskich bunkrów i fortyfikacji w międzyrzeckim rejonie umocnionym. Ponadto, przedsiębiorstwo realizuje usługi towarzyszące jak eventy na świeżym powietrzu, ogniska, przejażdżki samochodami terenowymi po dynamicznym terenie.

Od Stowarzyszenia STELLA POLARIS będzie można nabyć wyjątkowy prezent świąteczny w postaci obrazów na specjalnie spreparowanych, naturalnych liściach!

Natomiast, MIĘTOWY KRÓLIK ART Studio zaoferuje piękne, spersonalizowane, ręcznie szyte maskotki dla najmłodszych i nie tylko.

Dzięki temu, że kupisz prezent właśnie na Targach, otrzymasz bardzo dobry produkt i jednocześnie wesprzesz lokalny biznes społeczny.

To jednak nie koniec niespodzianek! Podczas Targów, oferujemy Państwu, nieodpłatne warsztaty rękodzielnicze.

Przedsiębiorstwo STACJA ZABAWA pomaluje dzieciom twarze w wybrane, przez nasze pociechy, wzory. Razem z Fundacją KreARTywni będzie można własnoręcznie wykonać świąteczną kartkę, a Spółdzielnia NASZE ZAODRZE, przeprowadzi warsztaty tworzenia stroików świątecznych.

Podczas targów wiele dodatkowych atrakcji: dekorowanie pierników, lepienie pierogów, warsztat zielarski itp. 

ZAPRASZAMY!!!

Czerwiec
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Multimedia